Microsoft Çözümleri

Microsoft, günümüz bilgi teknolojileri dünyasında önemli bir yere sahiptir. Ofis iş süreçlerindeki verimliliği artırmak için tüm ihtiyaçlara yönelik iş çözümleri sunan bir çözüm ortağı konumundadır. Küçük ölçekli işletmelerden orta ve büyük ölçekli organizasyonlara kadar her seviyede BT çözümlerine sahip olması, operasyonel maliyetleri düşürmesi, müşterilerin ve personelin ihtiyaçlarına cevap verebilen ürünleri sunması Microsoft’u pazarın ayrılmaz bir parçası haline getirmiştir.

Beyaz Bilgisayar Danışmanlık olarak son teknolojilerden ve yeniliklerden en hızlı şekilde faydalanılabilmesi, ihtiyacı adresleyen çözümlere en doğru ve en avantajlı yoldan ulaşılabilmesi için Microsoft Ekibimiz ile katma değerli lisanslama ve danışmanlık çözümleri sunuyoruz.

Microsoft İş Çözümlerimiz ve Danışmanlık Hizmetlerimiz:

- Microsoft Lisanslama Danışmanlığı
- Microsoft Ürünleri Geçiş ve Sürüm Yükseltme Danışmanlığı
- Microsoft Active Directory
- Microsoft Office
- Microsoft Exchange
- Microsoft Hyper-V
- Microsoft Skype for Business
- Microsoft SQL
- Microsoft Sharepoint
- Microsoft Kullanıcı Sistemleri
- Microsoft Yazılım Envanter Yönetimi
- Microsoft Open Value Subscription (OVS) Kiralama Çözümleri

Sanallaştırma Nedir?

Sanallaştırma fiziksel sunucular veya donanımlar üzerinde kaynakları belirli bir ihtiyaca göre yazılımsal olarak ayrılmasına denir. Sanallaştırma sayesinde fazladan kaynak harcamadan almanıza veya boşta olan kaynağınızı değerlendirmiş olursunuz.

BT danışmanının faydaları nelerdir?

BT danışmanları sektörde karşılaştığı birçok problemin vermiş olduğu tecrübe ile hareket ederler, bu nedenler problemin çözümü için zaman dan tasaruf ettirir.

İş için bir BT danışmanı tutarsak ne yaptırmış olursunuz?

Probleminize sizin göremediğiniz bir yaklaşım ile yaklaşarak, zamanınızı boşa veya biliçsizce harcamamanızı sağlar.


Çözüm Ortaklarımız