Bizi tanıyın

Omay Teknoloji bir teknoloji şirketinden daha fazlasıdır

2012 yılından beri tüm teknolojik ihtiyaçlarınız karşılamak için çalıştığımız ve buna göre tecrübeli bir ekip olduğumuzu rahatlık ile belirtebiliriz.

Yılların vermiş olduğu tecrübeye göre sizlere sanallaştırma baştan olmak üzere sunucu/server konularında yüksek katma değerli hizmet vermekteyiz.

Omay Teknoloji ekibi 2009 yılından beri sunucu/hosting alanında faaliyet gösteren Ontek Hosting (Şuan adı Kivihost olan) firmasının eski çalışanları tarafından kurulmuştur.

Hem Windows hem de Linux sunucular konusunda uzman bir ekip olduğumuzu rahatlık ile belirtebiliriz. 50 den fazla kurumsal müşteriye 500 den fazla kritik probleme çözümler ürettiğimiz söyleyebiliriz.

Alanından uzman ve sektör tecrübesi konusunda son derece yetenekli ekip üyeleri ile aşağıdaki tüm başlıklarda çözüm ürettiğimiz ve danışmanlık verildiğimizi belirtebiliriz.

Ne sunuyoruz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler

İş verimliliğini artıran, faydaları ile fark yaratan, işini geleceğe taşımak isteyen işletmeleri başarıya taşıyan tüm alanlarda Omay Teknoloji ayrıcalığını yaşatıyoruz.


Çözüm Ortaklarımız